çok sanat yaptım, ödüllü post

ben isorak ın makinasını çarptım yine oyun oynamak için, bi kaç parça bişi çektim, temaları harika;
yalnızlık, özlem, iki kuşak çatışması sdastsga yok bea sadece çektim :) neyse bakalım tema saçmalayabilcem mi?

aşk temalı fotografım, hayatın tüm zorluklarına beraber göğüs germek falan


zaman temalı fotografım, ölen kalelerin artıklarından hayat bulan zört otları


ne söyler şu dağa çoban çeşmesi? bence çeşmeler konuşamaz, aşıkların çeşme başında bade içmesi olayına da inanmıyorum temalı fotografım, arkadaki izmarite bakarsak çeşmelerin sigara içebilme ihtimali hala var.


su gibi akıp giden yıllar, orda su akarken direklerin boyu kısalıyo falan


buna tema bulana birincilik teli


teksas teması olsun bu bence, kanyon da aşağıda zati
ben o kadar da iyi dalga geçemiyorum; bu sapıdık saçması salak fotograflardan aptal anlamlar çıkarılmasıyla dalga geçmekti amacım, çektiklerimi paylaşmakla birlikte.
o yüzden ancak;bu aptal şişe kadar çevreye ayak uyduramayan, KALABALIKLAR içinde yalnız birisi olmaya mahkumum.
iyi netlemişim haaa asfgdhdsasf

dip not: herkes benim gibi sanatsal ruh taşımıyo, haliyle ayrıntılara inemeyebilirsiniz, şişenin üstünde artistry yazıyo, bu kompozisyondan bi kitap çıkar şerefsizim.

16 yorum:

 1. masanın ucuna netlemişsin. sanatçı ruhu tabi :))

  YanıtlaSil
 2. orda uçurumun kenarında, yalnızlık buhranlarınla dost olmuş bireyin hezeyanları var. uçurum en neti olcak tabi, kesin yol.

  YanıtlaSil
 3. Ara Güler i bigün Sultanahmet in bahçesinde fotoğraf çekerken görmüşler. Nese beklemişler bitirsin çekimlerini diye. Sonra içeriden çıkan Ara Güler ayakkabılarını giymek için mermerin üzerine oturduğu sırada sormuşlar. "Siz gerçeğe nasıl bakıyorsunuz? Yani bizim de içinde olduğumuz bir gerçeği siz öyle bir yakalıyorsunuz, içinden öyle bir “an” çekip bize gösteriyorsunuz ki, “alın işte budur!” diyorsunuz. Fakat bu bizim o esnada göremediğimiz bir gerçek ya da farkındalığımızın yetmediği birşey." Mermer üzerinde botlarını bağlayan Ara Güler “Kıçım üşüdü! Al, en büyük gerçek bu!” demiş.

  YanıtlaSil
 4. benim ara gülerden tek eksiğim o karizmatik lens mi o zaman? bi de fotograf makinası?

  YanıtlaSil
 5. öncelikle belirtmek isterim ki sizin kadar sanatsal insanlar bu fotoğraftaki bu çok çok büyük sanatsal olayı nasıl gözden kaçırdı hala hayretler içindeyim. http://i1006.hizliresim.com/2010/6/27/891.jpg resimde de gördüğünüz gibi burda kırılmış, boynu bükülmş, hayatın her türlü çilesini sırtında yük etmeye dayanamamış bir dalın hayata tutunmaya çalışmasının acı feryatları yer alıyor. zira burda dal, bir yandan kırılmış olmanın hüznü ve yenilmişliği içindeyken bir yandan hala güneşe karşı boy gösterebilmenin hatta ve hatta ''yıkılmadım ayaktayım, zalimlere kötülere ve de şerrefsizlere yenilmedim buradayım.'' felsefesinin tüm ruhunu sardığını yansıtıyor.
  benim yorumlamam bu kadar.

  YanıtlaSil
 6. ha pardon bu arada belirtmemişim biraz önceki adsız benim. adım canan meseneee adresim bitifulgörl16@hotmail.com. bana burdan ulaşırsanız sevinirim. asjkhsakjsd

  YanıtlaSil
 7. 1916 da doğup msn kullandıına inanırım ama bituful olduuna inanmam, bursalısın, k, bursadan canan.

  YanıtlaSil
 8. yaee hayııııaaarrr ordaki 16 benim yaşımdı ben aslında 1994 doğumluyum. ergenim. senin en büyük hayranlarındanım. kalp kalp kalp. seni çok yakından takip ediyorum. seni fs de en birinci yapmak istiyorum. *dipnot:beni görmeden hemen karar verme meseneemi ekle cam açalım.

  YanıtlaSil
 9. gasilhane nin ahı tuttu :/ sana http://fizy.com/#s/1ahimt gelsin adsız.

  YanıtlaSil
 10. güneşin batışının izlerini taşıyan fotoğraflar güzelmiş.

  YanıtlaSil
 11. dur daha tutucak seni. o deil de, o şişenin aynısından bende var, napıyosun tonik mi kullanıyosun sen? Naptın sen hacı?

  YanıtlaSil
 12. Ben bakıyom kendime mgjapmjpapg, evet teldeyim yine, losyonlarım, kardeşimden çarptığım bi çok zörtüm de var :)

  YanıtlaSil
 13. O tonik ateş tutuşturmak için kullanıldı o ayrı :)

  YanıtlaSil
 14. alalala ben alkolsüz diye almıştım halbuse. Yemiş mi beni kozmetikçiler? Yoksa sen mi yiyosun şimdi:)

  ps:kelime doğrulamanın allah bin belasını versin. bu kadar diyorum. bu kadar. daha da gelmem

  YanıtlaSil
 15. kelime doğrulama yok yea bende, ben yapmadım varsa da, bilmiyom aslında ama iyi tutuşurdu belki alkol değil de başka bi zört vardır ya da içie alkollu bişi doldurmuşlardır asdgh

  YanıtlaSil

buraya bakarlar